Series
Ratings
174
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Working Mom Parenting DaddyRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 1.0
Blow BreezeRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
He is BeautifulRated ★ 0.5