Series
Ratings
138- KAIST Season 1Rated ★ 5.0
- Modern FamilyRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Camping ClubRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
New Tales of the GisaengRated ★ 0.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 0.5
War of MoneyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 2.5- Six SiblingsRated ★ 4.5
- Blue TowerRated ★ 1.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 4.0