Series
Ratings
41- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 2.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0