Series
Ratings
141- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 3.5
Vampire ProsecutorRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
My Shining GirlRated ★ 4.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0