Series
Ratings
22
Men on a MissionRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0