Series
Ratings
209
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Unit 42Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
Tokyo BachelorsRated ★ 3.5
白衣の戦士!Rated ★ 3.0
Chilling Adventures of Sabrina Season 1 Part 2Rated ★ 3.0