Movies
Ratings
181
War of the ArrowsRated ★ 5.0
My 11th MotherRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 3.0- ActressesRated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Under SiegeRated ★ 3.0
Three KingsRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0