Series
Ratings
130- Dear XRated ★ 2.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- RevenantRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- KarmaRated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5