Series
Ratings
31
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0- Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0- Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0