Series
Ratings
61
BridgertonRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
A Song to the SunRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5