Movies
Ratings
148
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
ChawRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
xXxRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.5
No.3Rated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Con AirRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The FanRated ★ 4.0