Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
SanctumRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
The ScentRated ★ 2.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.5