Series
Ratings
19
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 3.5
LostRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
DEATH NOTERated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0