Titles you rated
- GlitchRated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5- Grace and FrankieRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0- Grace and FrankieRated ★ 4.0
- Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5- Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0