Movies
Ratings
516
HulkRated ★ 3.0
My New Sassy GirlRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Go Go 70'sRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
Welcome Back, Mr. McDonaldRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.5
Dragonball EvolutionRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.5
LooperRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.5