Series
Ratings
100- Hot SpotRated ★ 4.0
- Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0- The ResidenceRated ★ 4.0
- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Bee and PuppycatRated ★ 5.0- Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0- Heartstopper Season 2Rated ★ 5.0
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5- Canada Check-inRated ★ 4.5
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 5.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0