Series
Ratings
86
Princess HoursRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
MashleRated ★ 0.5
TrickRated ★ 3.0- The Joy of PaintingRated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 2.0
Major Season 1Rated ★ 1.0
Run with the WindRated ★ 2.5
HERORated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 1.5
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- Hot BrothersRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Long VacationRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.0