Titles you rated
- Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5

A-TEENRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 5.0- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Three KingdomsRated ★ 5.0
RomeRated ★ 4.5