Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- What Comes After LoveRated ★ 4.0
- Beyond GoodbyeRated ★ 3.0
- Melo MovieRated ★ 3.5
- The Shapes of LoveRated ★ 3.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 3.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The TrunkRated ★ 3.5
- My AmbulanceRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- The Future Diary Season 1Rated ★ 4.0
- The BoyfriendRated ★ 3.5
- The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
- Let's Talk About CHURated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0