Series
Ratings
18
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Residential ComplexRated ★ 3.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 3.5
BORDERRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 2.0
Dr. STORKSRated ★ 3.0
おっさんずラブ SPRated ★ 2.0
MotherRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Testimony of NRated ★ 4.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0