Series
Ratings
14
For All MankindRated ★ 4.0
For All MankindRated ★ 4.5
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
LostRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 5.0
GleeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0