Series
Ratings
69
100 Days My PrinceRated ★ 2.5
The Bride of HabaekRated ★ 1.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- A Little Thing Called First LoveRated ★ 1.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0- Accidentally in LoveRated ★ 2.0
- Meteor GardenRated ★ 2.0
Love O2ORated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Wait My YouthRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- JTBC LectureRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 2.5