Series
Ratings
100- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.5
Ushio and ToraRated ★ 4.0
BeybladeRated ★ 2.0
勇者警察ジェイデッカーRated ★ 3.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
The Brave of Gold GoldranRated ★ 3.5
トリハダRated ★ 3.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.0
Phantom Thief JeanneRated ★ 3.0- Three MenRated ★ 2.5
Mushi-ShiRated ★ 5.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.0
Black ButlerRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.0
Marvel's Luke CageRated ★ 4.0
Fruits BasketRated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 2.0