Series
Ratings
34- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 5.0
- Queen of TearsRated ★ 3.0
- Doctor SlumpRated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.0
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Why Her?Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 4.5- MelancholiaRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
My Roommate is a GumihoRated ★ 3.5