Titles you rated
- Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
The FableRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5- MedalistRated ★ 4.0
- Arcane Season 2Rated ★ 2.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 0.5- Crime SceneRated ★ 4.5

Go AheadRated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 4.0