Series
Ratings
29- The Art of SarahRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 5.0- AemaRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0

Damn Good CompanyRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0