Series
Ratings
89
GiantRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Queen's FlowerRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
My Daughter the FlowerRated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 3.0
Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.5- Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.5
Romance TownRated ★ 4.0
Miss RipleyRated ★ 3.5
Emperor of the SeaRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0