Movies
Ratings
1177- Alice in EarnestlandRated ★ 4.5

The WailingRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.0
FuryRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 2.0
The HimalayasRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 1.5
Wonderful NightmareRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0