Series
Ratings
64- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Tastefully YoursRated ★ 3.5
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- Heart Signal Season 3Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Doona!Rated ★ 3.0
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
VeepRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5