Series
Ratings
25- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- AmanzaRated ★ 5.0
- Juvenile JusticeRated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Baby ReindeerRated ★ 5.0
- LTNSRated ★ 4.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
- The Silent SeaRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
- Mask GirlRated ★ 4.5
- One Day OffRated ★ 3.0
- BloodhoundsRated ★ 2.0
- Black KnightRated ★ 1.0