Series
Ratings
236- Ryunosuke KamikiRated ★ 4.5
- Shinnen Sousou Futekisetsu ni mo Hodo ga Aru!Rated ★ 4.0
- Last Samurai StandingRated ★ 4.0
- When It Rains, It PoursRated ★ 3.0
- Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 3.5
- AdolescenceRated ★ 3.0
- Devotion, a Story of Love and DesireRated ★ 3.0
Hey Handsome!Rated ★ 4.5
0.5 no OtokoRated ★ 3.0
Logically Impossible! Detective Ryoko Kamizuru Is on the CaseRated ★ 3.0
Odd TaxiRated ★ 5.0- The Devil's PlanRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
- LazarusRated ★ 3.0
- Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.5- Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 3.5
- Hot SpotRated ★ 4.0
- Mikami SenseiRated ★ 1.0
- Hell for YouRated ★ 1.0