Series
Ratings
71
Boku no NechanRated ★ 4.0
RikokatsuRated ★ 4.0
Hohoemu HitoRated ★ 3.5- Romance is a Bonus BookRated ★ 5.0
NikitaRated ★ 4.0
Great Selection TaxiRated ★ 4.0
No Side GameRated ★ 3.0
The Ship of TheseusRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Top KnifeRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
NARUTO 疾風伝 忍刀七人衆の章Rated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Barrier MasterRated ★ 2.5
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 2.5
ニッポンノワール―刑事Yの反乱―Rated ★ 5.0
Inu X boku Secret ServiceRated ★ 5.0
High School of the DeadRated ★ 1.5
ヒガンバナ ~女たちの犯罪ファイル~Rated ★ 3.5
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 5.0