Series
Ratings
342
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 5.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- I Am SoloRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 2.5- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0- Headspace: Guide to MeditationRated ★ 5.0