Series
Ratings
273
Uncle From Another WorldRated ★ 4.5- Chosen HomeRated ★ 4.5
세레브리3Rated ★ 4.5
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 2.5
BartenderRated ★ 2.0
SPEC: ShouRated ★ 4.5
SPEC: ZeroRated ★ 4.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
MoyashimonRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 2.5
Otomen ~Natsu~Rated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 2.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
美咲ナンバーワン‼︎Rated ★ 2.5
정의의 아군Rated ★ 3.5
Real ClothesRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.5
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 3.0