Series
Ratings
45- Half-Moon FriendsRated ★ 5.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
All InRated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 2.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0