Series
Ratings
28- Baby ReindeerRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Lala LandRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.5