Series
Ratings
248- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5

Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0

Shopaholic LouisRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 2.5
CastleRated ★ 1.5
CastleRated ★ 2.5
VeepRated ★ 1.5
CastleRated ★ 2.5
CastleRated ★ 2.5
CastleRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 1.5