Series
Ratings
26
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0