Series
Ratings
30- Lucky LouieRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
- Shadow Detective Season 1Rated ★ 2.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 1.0
- Hacks Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
EliteRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0