Series
Ratings
78- GypsyRated ★ 2.5
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 3.5
- She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 4.0
- She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 4.5
- Never Have I EverRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Derry GirlsRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.5- Alexa & KatieRated ★ 5.0
- Alexa & KatieRated ★ 5.0
- Tuca & BertieRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5