Series
Ratings
30
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
SignRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0