Movies
Ratings
100
TakenRated ★ 5.0
Shoot Me in the HeartRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Take OffRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0