Series
Ratings
11
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
High SocietyRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5