Series
Ratings
70
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hotaru no HikariRated ★ 4.5
The Grand FamilyRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
TrickRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0- Angel's KissRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.0
SPEC: ZeroRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0