Series
Ratings
39
Extraordinary YouRated ★ 3.0- White ChristmasRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 2.5