Series
Ratings
129
SKY CastleRated ★ 3.5- SwitchedRated ★ 3.0
LiveRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0- ErasedRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0
The Path to GloryRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0