Titles you rated
The King's WardenRated ★ 1.0
KOKUHORated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 5.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Believer 2Rated ★ 0.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
ReboundRated ★ 1.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0- HeroRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0