Titles you rated

The World of the MarriedRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Love Is BlindRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0