Titles you rated

DoctorsRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Queen InsooRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 1.0
Full HouseRated ★ 3.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0