Series
Ratings
13
The Innocent ManRated ★ 4.5
Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
MistyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0